VISIOTT Sanat – Türk Müziği Topluluğu, 100. Yıla Özel Konseriyle Müzikseverlere Coşkulu Bir Akşam Yaşattı

VISIOTT Sanat – Türk Müziği Topluluğu, 100. Yıla Özel Konseriyle Müzikseverlere Coşkulu Bir Akşam Yaşattı

Nazım Hikmet Kültür Merkezi, Yıldız Kenter Salonunda gerçekleşen “Cumhuriyetin 100. Yılında Tango ve Kantolar” konseri, VISIOTT Sanat – Türk Müziği Topluluğunun büyüleyici performansıyla muhteşem bir akşama dönüştü. 18 Aralık Pazartesi günü saat 19.30’da başlayan konser, Türk müziğinin özgün eserleriyle bezenmiş özel repertuarıyla dinleyicilere unutulmaz anlar yaşattı.

Geleneksel ve Modern Çizgide Bir Konser

Türk müziğinin geleneksel ve modern yanlarını buluşturan VISIOTT Sanat, Cumhuriyetin 100. yılına özel hazırladığı repertuarıyla izleyicileri adeta mest etti. TRT İstanbul Radyosu Ses Sanatçısı Şef Mine GEÇİLİ yönetiminde sahne alan topluluk, tango ve kanto eserlerini seslendirerek müzikseverlere nostalji ve modernite ile bezeli bir atmosfer sundu.

Konserin sunuculuğunu, ekranların sevilen ve deneyimli ismi Yasemin PAMUKÇU üstlendi. Pamukçu’nun sıcak ve etkileyici sunumu, gecenin akışını daha da keyifli kıldı. Konser boyunca sahnede ve salonda yaratılan enerji, katılımcıları Türk müziğinin zengin dünyasına taşıdı.

VISIOTT Sanat’ın Etkinlikleri Yankı Uyandırmaya Devam Ediyor

Yoğun ilgiyle karşılanan özel konser, Türkiye’nin önde gelen iş insanlarının yanı sıra Türk müziğinin önemli isimlerini ağırladı. Gülşen Kutlu, Çiğdem Gürdal, Cem Gürdal, Cemile Karabulut, Mithat Arısoy, Özgen Gürbüz gibi ünlü isimler, VISIOTT Sanat – Türk Müziği Topluluğunun coşkulu performansını izleyerek binbir emekle hazırlanan geceyi daha da anlamlı hale getirdiler.

VISIOTT Sanat – Türk Müziği Topluluğu, kültür ve sanatı bir araya getirerek izleyicilere unutulmaz anlar yaşatmaya devam ediyor. Sanatseverler, VISIOTT Sanat’ın etkinliklerini takip etmek ve detaylı bilgi almak için www.visiottsanat.com adresine ulaşabilir ve topluluğun sosyal medya hesaplarını takip edebilirler.

Instagram: www.instagram.com/visiottsanat/
YouTube: https://www.youtube.com/c/VISIOTTSanat

Cumhuriyetimizin-100.-Yılında-Tangolar-ve-Kantolar

Galeri