VISIOTT Sanat, Muhteşem Bir Konserle Yaza Merhaba Dedi

VISIOTT Sanat, Muhteşem Bir Konserle Yaza Merhaba Dedi

VISIOTT Sanat, 9 Haziran Cuma günü, Nazım Hikmet Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdiği muhteşem konserle yaza merhaba dedi. Sanatseverler, “Avni Anıl Besteleri Özel Konseri”nde, Türk sanat müziğinin en özel eserlerine şahit oldular.

20. yüzyılın en önemli sanat müziği bestecileri arasında yer alan Avni Anıl’ın eserlerini seslendiren VISIOTT Sanat – Türk Müziği Topluluğu koristleri, Şef Mine Geçili yönetimi ve Nalan Hoke Turan sunumuyla dinleyicilere muhteşem bir akşam yaşattı.

2022 senesinde Şef Mine Geçili önderliğinde kurulan koro, klasik Türk müziğimizin birbirinden değerli eserlerini izleyicilere sunmak üzere hazırlıklarını profesyonel biçimde tamamladı. VISIOTT Sanat’ın şimdiye kadarki en büyük etkinliği olan bu unutulmaz konserde, radyo sanatçılarından iş adamlarına, bürokratlardan öğrencilere kadar her kesimden sanatsever yer aldı.

Müzikseverler konser sonunda, topluluğu ayakta alkışladılar. Şef Mine Geçili, teşekkür konuşmasında Avni Anıl’ın Türk sanat müziğine olan katkısını vurgulayarak sanatseverlerin gösterdiği ilgi için teşekkür etti. Sözlerine devam eden Mine Hanım, VISIOTT Sanat – Türk Müziği Topluluğun bir şirket bünyesinde kurulan ilk koro olduğunu önemle belirterek VISIOTT İzlenebilir Paketleme Çözümleri’nin sanata sunduğu katkının altını çizdi.

Yaklaşık iki buçuk saat süren konser sonunda VISIOTT Sanat’ın fikir babası ve en büyük destekleyicisi VISIOTT İzlenebilir Paketleme Çözümleri Genel Müdürü Emre Özden, dinleyiciler, koristler ve saz heyetine teşekkür ederek Şef Mine Geçili’ye çiçek takdim etti. Bu güzel jeste kayıtsız kalmayan Mine Geçili, koronun kuruluşu ve organizasyonlarında emeği olan Genel Müdür Emre Özden ve Genel Müdür Yardımcısı Erdem Özden’e çiçek takdim ederek koro adına teşekkürlerini sundu.

Bu güzel konserin tamamını izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

VISIOTT Sanat Sosyal Medya Hesapları

YouTube: https://www.youtube.com/@VISIOTTSanat
İnstagram: https://www.instagram.com/visiottsanat/
Twitter: https://twitter.com/VISIOTTSanat

Galeri